Herný stôl - Huzaro Hero 7.3
Kód: GAMHUZSTO0069Podrobný popis
Herný stôl - Huzaro Hero 7.3| Šírka | 1400 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hrúbka materiálu dosky stola | 1,5 cm |
| Držiak fľaše | Áno |
| LED podsvietenie | Nie |
| Materiál stolu | MDF/uhlíkové vlákna |
| Farba | Biela |
| Pripevnenie | Stojan |
| Tvar dosky stola | V tvare L |
| Materiál rámu | Kov |
| Model | Priamy |
| Upozornenia | Check the stability and condition of the fixing screws regularly., The maximum load capacity of the desk should not be exceeded., Beware of sharp edges during assembly. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| EAN: | 5903796019902 |
| Šírka: | 1400 mm |
| Hĺbka: | 1400 mm |
| Výška: | 790 mm |
| Hrúbka materiálu dosky stola: | 1,5 cm |
| Držiak fľaše: | Áno |
| LED podsvietenie: | Nie |
| Materiál stolu: | MDF/uhlíkové vlákna |
| Farba: | Biela |
| Pripevnenie: | Stojan |
| Tvar dosky stola: | V tvare L |
| Materiál rámu: | Kov |
| Model: | Priamy |
| Upozornenia: | Check the stability and condition of the fixing screws regularly., The maximum load capacity of the desk should not be exceeded., Beware of sharp edges during assembly. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
