Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Modrá
Kód: TABAPPTZI0481Podrobný popis
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Modrá| Počet portov USB 2.0 typu C | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Wi- Fi polohovanie | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| GPS | Nie, Áno |
| Barometer | Áno |
| iBeacon | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Výška | 248,6 mm |
| Šírka | 179,5 mm |
| Hĺbka | 7 mm |
| Hmotnosť | 477 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Zrkadlenie videa | Áno |
| Počet podporovaných externých displejov | 1 |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Liquid Retina |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Oleofóbny povlak | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 27,9 cm (11") |
| Rozlíšenie displeja | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelov | 264 ppi |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Typ procesoru | Apple |
| Model procesoru | A16 |
| Výrobca procesoru | Apple |
| Počet jadier procesora | 5 |
| Ukladacie médium | Flash |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Dolby technológie | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Priblíženie pri prehrávaní | Áno |
| Korekcia šošovky | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Center Stage | Áno |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1280x720@60fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@25fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@30fps |
| Maximálne rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Digitálny zoom | 5x |
| Video stabilizátor | Áno |
| Časozberný režim | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Burst režim | Áno |
| Režimy nahrávania videa | 720p, 2160p, 1080p |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 5-prvkový objektív |
| Rýchlosť záznamu videa | 240 fps |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Filmová stabilizácia obrazu | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Geotagging | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ SIM karty | Nie |
| AirPlay | Áno |
| NFC | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Generácia mobilnej siete | Nepodporovaný |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Formát | Tablet |
| Farba | Modrá |
| Základný materiál | Hliník |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 10 Pro x64 |
| Platforma | iPadOS |
| Poskytovaný OS | iPadOS 18 |
| Virtuálny asistent | Apple Siri |
| Dodávaný softvér | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Vrátane batérií | Áno |
| Kapacita batérie | 28,93 Wh |
| Čas prehliadania (Wi-Fi) | 10 h |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Neobsahuje | Arzén, Berýlium, PVC/BFR, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Počet jadier grafického adaptéra | 4 |
| Rodina grafickej karty | Apple |
| Špecifické technológie značky | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Hlasové volanie | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Dokumenty podporovaných formátov | RTF, TXT, HTML, VCF, PDF, PPTX, XLS, ICS, USDZ, DOC, DOCX, Kľúč, PPT, HTM, Pages, Čísla, XLSX |
| Podporované formáty archívu | Zip |
| Podporované obrazové formáty | JPG, TIFF, GIF |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 4020 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | E |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP42 |
| Jadrá Neural Processor Unit (NPU) | 16 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950086409 |
| Počet portov USB 2.0 typu C: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Wi- Fi polohovanie: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| GPS: | Nie, Áno |
| Barometer: | Áno |
| iBeacon: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Výška: | 248,6 mm |
| Šírka: | 179,5 mm |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Hmotnosť: | 477 g |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Zrkadlenie videa: | Áno |
| Počet podporovaných externých displejov: | 1 |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Liquid Retina |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Dotyková technológia: | Multi-dotykové |
| Typ dotykovej obrazovky: | Kapacitné |
| Oleofóbny povlak: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 27,9 cm (11") |
| Rozlíšenie displeja: | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelov: | 264 ppi |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Apple |
| Model procesoru: | A16 |
| Výrobca procesoru: | Apple |
| Počet jadier procesora: | 5 |
| Ukladacie médium: | Flash |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Dolby technológie: | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Priblíženie pri prehrávaní: | Áno |
| Korekcia šošovky: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Center Stage: | Áno |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@60fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@25fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@30fps |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Digitálny zoom: | 5x |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Časozberný režim: | Áno |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Burst režim: | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 720p, 2160p, 1080p |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Rýchlosť záznamu videa: | 240 fps |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky: | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Filmová stabilizácia obrazu: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Geotagging: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 12 MP |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ SIM karty: | Nie |
| AirPlay: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Generácia mobilnej siete: | Nepodporovaný |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Formát: | Tablet |
| Farba: | Modrá |
| Základný materiál: | Hliník |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 10 Pro x64 |
| Platforma: | iPadOS |
| Poskytovaný OS: | iPadOS 18 |
| Virtuálny asistent: | Apple Siri |
| Dodávaný softvér: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Kapacita batérie: | 28,93 Wh |
| Čas prehliadania (Wi-Fi): | 10 h |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Neobsahuje: | Arzén, Berýlium, PVC/BFR, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Počet jadier grafického adaptéra: | 4 |
| Rodina grafickej karty: | Apple |
| Špecifické technológie značky: | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Hlasové volanie: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Dokumenty podporovaných formátov: | RTF, TXT, HTML, VCF, PDF, PPTX, XLS, ICS, USDZ, DOC, DOCX, Kľúč, PPT, HTM, Pages, Čísla, XLSX |
| Podporované formáty archívu: | Zip |
| Podporované obrazové formáty: | JPG, TIFF, GIF |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 4020 min |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | E |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP42 |
| Jadrá Neural Processor Unit (NPU): | 16 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
