Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Ružová
Kód: TABAPPTZI0483Podrobný popis
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Ružová| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C | 1 |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| GPS | Nie, Áno |
| Barometer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| iBeacon | Áno |
| Wi- Fi polohovanie | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Výška | 248,6 mm |
| Hĺbka | 7 mm |
| Šírka | 179,5 mm |
| Hmotnosť | 477 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 15 W |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 27,9 cm (11") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlíšenie displeja | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelov | 264 ppi |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Liquid Retina |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Počet podporovaných externých displejov | 1 |
| Zrkadlenie videa | Áno |
| Oleofóbny povlak | Áno |
| Výrobca procesoru | Apple |
| Typ procesoru | Apple |
| Koprocesor | Áno |
| Počet jadier procesora | 5 |
| Model procesoru | A16 |
| Počet jadier koprocesora | 16 |
| Model koprocesoru | Neural Engine |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Ukladacie médium | Flash |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Dolby technológie | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@25fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 5-prvkový objektív |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Podpora HDR | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Korekcia šošovky | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Rýchlosť záznamu videa | 240 fps |
| Časozberný režim | Áno |
| Digitálny zoom | 5x |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Režimy nahrávania videa | 720p, 2160p, 1080p |
| Priblíženie pri prehrávaní | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Center Stage | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky | Áno |
| Filmová stabilizácia obrazu | Áno |
| Video stabilizátor | Áno |
| Burst režim | Áno |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Geotagging | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | Nie |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Generácia mobilnej siete | Nepodporovaný |
| AirPlay | Áno |
| Formát | Tablet |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Ružová |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Pro, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Platforma | iPadOS |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Virtuálny asistent | Apple Siri |
| Poskytovaný OS | iPadOS 18 |
| Dodávaný softvér | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Vrátane batérií | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 28,93 Wh |
| Čas prehliadania (Wi-Fi) | 10 h |
| Neobsahuje | Berýlium, PVC/BFR, Arzén, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 45 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Rodina grafickej karty | Apple |
| Počet jadier grafického adaptéra | 4 |
| Špecifické technológie značky | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Hlasové volanie | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Dokumenty podporovaných formátov | PDF, PPTX, Pages, Čísla, DOC, DOCX, XLS, Kľúč, PPT, ICS, RTF, TXT, HTML, VCF, USDZ, XLSX, HTM |
| Podporované obrazové formáty | GIF, TIFF, JPG |
| Podporované formáty archívu | Zip |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP42 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 4020 min |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | E |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950086867 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C: | 1 |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| GPS: | Nie, Áno |
| Barometer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| iBeacon: | Áno |
| Wi- Fi polohovanie: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Výška: | 248,6 mm |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Šírka: | 179,5 mm |
| Hmotnosť: | 477 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 15 W |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 27,9 cm (11") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie displeja: | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelov: | 264 ppi |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Liquid Retina |
| Typ dotykovej obrazovky: | Kapacitné |
| Dotyková technológia: | Multi-dotykové |
| Počet podporovaných externých displejov: | 1 |
| Zrkadlenie videa: | Áno |
| Oleofóbny povlak: | Áno |
| Výrobca procesoru: | Apple |
| Typ procesoru: | Apple |
| Koprocesor: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 5 |
| Model procesoru: | A16 |
| Počet jadier koprocesora: | 16 |
| Model koprocesoru: | Neural Engine |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Ukladacie médium: | Flash |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Dolby technológie: | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@25fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 12 MP |
| Podpora HDR: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Korekcia šošovky: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Rýchlosť záznamu videa: | 240 fps |
| Časozberný režim: | Áno |
| Digitálny zoom: | 5x |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 720p, 2160p, 1080p |
| Priblíženie pri prehrávaní: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Center Stage: | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky: | Áno |
| Filmová stabilizácia obrazu: | Áno |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Burst režim: | Áno |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Geotagging: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Generácia mobilnej siete: | Nepodporovaný |
| AirPlay: | Áno |
| Formát: | Tablet |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Ružová |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Pro, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Platforma: | iPadOS |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Virtuálny asistent: | Apple Siri |
| Poskytovaný OS: | iPadOS 18 |
| Dodávaný softvér: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 28,93 Wh |
| Čas prehliadania (Wi-Fi): | 10 h |
| Neobsahuje: | Berýlium, PVC/BFR, Arzén, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 45 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Rodina grafickej karty: | Apple |
| Počet jadier grafického adaptéra: | 4 |
| Špecifické technológie značky: | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Hlasové volanie: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Dokumenty podporovaných formátov: | PDF, PPTX, Pages, Čísla, DOC, DOCX, XLS, Kľúč, PPT, ICS, RTF, TXT, HTML, VCF, USDZ, XLSX, HTM |
| Podporované obrazové formáty: | GIF, TIFF, JPG |
| Podporované formáty archívu: | Zip |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP42 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 4020 min |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | E |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
