Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Strieborná
Kód: TABAPPTZI0492Podrobný popis
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Strieborná| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C | 1 |
| Gyroskop | Áno |
| Barometer | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| GPS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| iBeacon | Áno |
| Wi- Fi polohovanie | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hmotnosť | 481 g |
| Hĺbka | 7 mm |
| Výška | 248,6 mm |
| Šírka | 179,5 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 15 W |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Hustota pixelov | 264 ppi |
| Uhlopriečka displeja | 27,9 cm (11") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2360 x 1640 px |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Liquid Retina |
| Počet podporovaných externých displejov | 1 |
| Zrkadlenie videa | Áno |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Oleofóbny povlak | Áno |
| Počet jadier procesora | 5 |
| Model procesoru | A16 |
| Výrobca procesoru | Apple |
| Typ procesoru | Apple |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ukladacie médium | Flash |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Dolby technológie | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,4 |
| Podpora HDR | Áno |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@25fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@25fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p, 2160p |
| Maximálne rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Center Stage | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Digitálny zoom | 5x |
| Časozberný režim | Áno |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Priblíženie pri prehrávaní | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 5-prvkový objektív |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Geotagging | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky | Áno |
| Filmová stabilizácia obrazu | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Video stabilizátor | Áno |
| Rýchlosť záznamu videa | 240 fps |
| Korekcia šošovky | Áno |
| Burst režim | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 2100, 900, 1900, 850, 1700 MHz |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G štandardy | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Typ SIM karty | eSIM |
| AirPlay | Áno |
| 5G štandard | NR |
| Farba | Strieborná |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Formát | Tablet |
| Základný materiál | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 x64 |
| Virtuálny asistent | Apple Siri |
| Platforma | iPadOS |
| Poskytovaný OS | iPadOS 18 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Dodávaný softvér | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Vrátane batérií | Áno |
| Čas prehliadania (Wi-Fi) | 10 h |
| Čas prehliadania webu (5G) | 9 h |
| Kapacita batérie | 28,93 Wh |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Arzén, Berýlium, Ortuť, PVC/BFR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 45 °C |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 3000 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Rodina grafickej karty | Apple |
| Počet jadier grafického adaptéra | 4 |
| Špecifické technológie značky | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Hlasové volanie | Áno |
| Podporované obrazové formáty | JPG, TIFF, GIF |
| Podporované zvukové formáty | FLAC, AAC, ALAC, MP3 |
| Dokumenty podporovaných formátov | USDZ, XLS, RTF, TXT, HTML, VCF, Kľúč, PPT, DOC, DOCX, ICS, Pages, Čísla, XLSX, PDF, PPTX, HTM |
| Podporované formáty archívu | Zip |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP42 |
| Výdrž batérie v cykloch | 1000 |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Výdrž batérie na jeden cyklus | 4020 min |
| Trieda opraviteľnosti | C |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Jadrá Neural Processor Unit (NPU) | 16 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950104516 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C: | 1 |
| Gyroskop: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| iBeacon: | Áno |
| Wi- Fi polohovanie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hmotnosť: | 481 g |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Výška: | 248,6 mm |
| Šírka: | 179,5 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 15 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Hustota pixelov: | 264 ppi |
| Uhlopriečka displeja: | 27,9 cm (11") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 2360 x 1640 px |
| Dotyková technológia: | Multi-dotykové |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Liquid Retina |
| Počet podporovaných externých displejov: | 1 |
| Zrkadlenie videa: | Áno |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Typ dotykovej obrazovky: | Kapacitné |
| Oleofóbny povlak: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 5 |
| Model procesoru: | A16 |
| Výrobca procesoru: | Apple |
| Typ procesoru: | Apple |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | Flash |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Dolby technológie: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 12 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 3840x2160@60fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@25fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@25fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p, 2160p |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Center Stage: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Digitálny zoom: | 5x |
| Časozberný režim: | Áno |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Priblíženie pri prehrávaní: | Áno |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Geotagging: | Áno |
| Blesk rozsvietením obrazovky: | Áno |
| Filmová stabilizácia obrazu: | Áno |
| Podporované obrazové formáty fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Rýchlosť záznamu videa: | 240 fps |
| Korekcia šošovky: | Áno |
| Burst režim: | Áno |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 2100, 900, 1900, 850, 1700 MHz |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G štandardy: | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC: | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Typ SIM karty: | eSIM |
| AirPlay: | Áno |
| 5G štandard: | NR |
| Farba: | Strieborná |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Formát: | Tablet |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Áno, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 x64 |
| Virtuálny asistent: | Apple Siri |
| Platforma: | iPadOS |
| Poskytovaný OS: | iPadOS 18 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Dodávaný softvér: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Čas prehliadania (Wi-Fi): | 10 h |
| Čas prehliadania webu (5G): | 9 h |
| Kapacita batérie: | 28,93 Wh |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | Arzén, Berýlium, Ortuť, PVC/BFR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 45 °C |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 3000 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Rodina grafickej karty: | Apple |
| Počet jadier grafického adaptéra: | 4 |
| Špecifické technológie značky: | True Tone |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Hlasové volanie: | Áno |
| Podporované obrazové formáty: | JPG, TIFF, GIF |
| Podporované zvukové formáty: | FLAC, AAC, ALAC, MP3 |
| Dokumenty podporovaných formátov: | USDZ, XLS, RTF, TXT, HTML, VCF, Kľúč, PPT, DOC, DOCX, ICS, Pages, Čísla, XLSX, PDF, PPTX, HTM |
| Podporované formáty archívu: | Zip |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP42 |
| Výdrž batérie v cykloch: | 1000 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Výdrž batérie na jeden cyklus: | 4020 min |
| Trieda opraviteľnosti: | C |
| Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde: | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Jadrá Neural Processor Unit (NPU): | 16 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
