Lenovo Idea Tab Pro TB373FU MediaTek Dimensity 8300 12,7" 400 nitov 3K 12/256 GB ARM G615 MC5 WiFi + pero Luna Grey
Kód: TABLEVTZA0303Podrobný popis
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU MediaTek Dimensity 8300 12,7" 400 nitov 3K 12/256 GB ARM G615 MC5 WiFi + pero Luna Grey| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| GLONASS | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Hĺbka | 189,1 mm |
| Hmotnosť | 620 g |
| Šírka | 291,8 mm |
| Výška | 6,9 mm |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Výstupný prúd adaptéru | 4,5 A |
| Výstupné napätie adaptéru | 5~11 V |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlíšenie displeja | 2944 x 1840 px |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 3K |
| Uhlopriečka displeja | 32,3 cm (12.7") |
| Model procesoru | Dimensity 8300 |
| Výrobca procesoru | MediaTek |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Mediatek |
| Vnútorná pamäť | 12 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 256 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 13 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Bluetooth | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Farba názov | Luna Grey |
| Farba | Šedá |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný OS | Android 14 |
| Kapacita batérie | 10200 mAh |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP52 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 198153748259 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| GLONASS: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Hĺbka: | 189,1 mm |
| Hmotnosť: | 620 g |
| Šírka: | 291,8 mm |
| Výška: | 6,9 mm |
| Výkon adaptéru: | 45 W |
| Výstupný prúd adaptéru: | 4,5 A |
| Výstupné napätie adaptéru: | 5~11 V |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie displeja: | 2944 x 1840 px |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 3K |
| Uhlopriečka displeja: | 32,3 cm (12.7") |
| Model procesoru: | Dimensity 8300 |
| Výrobca procesoru: | MediaTek |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Mediatek |
| Vnútorná pamäť: | 12 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Bluetooth: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Farba názov: | Luna Grey |
| Farba: | Šedá |
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 14 |
| Kapacita batérie: | 10200 mAh |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP52 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
