Samsung Galaxy Tab S10 lite (X400) 6/128 GB červený
Kód: TABSA1TZA0616Podrobný popis
Samsung Galaxy Tab S10 lite (X400) 6/128 GB červený| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GPS | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Výška | 165,8 mm |
| Hĺbka | 6,6 mm |
| Šírka | 254,3 mm |
| Hmotnosť | 524 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 27,7 cm (10.9") |
| Rozlíšenie displeja | 2112 x 1320 px |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA+ |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu | TFT |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 2,4 GHz |
| Vnútorná pamäť | 6 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 2 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 8 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu | Nie |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba | Koral |
| Farba názov | Coralred |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Platforma | Android |
| Prevádzková doba | Do 16 dní |
| Kapacita batérie | 8000 mAh |
| Podporované zvukové formáty | AAC, M4A, AWB, MIDI, MP3, AMR, OGG, FLAC, RTTTL, IMY, OGA, XMF, WAV, Stredné, RTX, MXMF, 3GA, OTA |
| Podporované video formáty | MP4, WEBM, AVI, 3GP, FLV, 3G2, MKV, M4V |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP42 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 8806097638469 |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GPS: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Výška: | 165,8 mm |
| Hĺbka: | 6,6 mm |
| Šírka: | 254,3 mm |
| Hmotnosť: | 524 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 27,7 cm (10.9") |
| Rozlíšenie displeja: | 2112 x 1320 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA+ |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu: | TFT |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 2,4 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 6 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 2 TB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 8 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba: | Koral |
| Farba názov: | Coralred |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Platforma: | Android |
| Prevádzková doba: | Do 16 dní |
| Kapacita batérie: | 8000 mAh |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, M4A, AWB, MIDI, MP3, AMR, OGG, FLAC, RTTTL, IMY, OGA, XMF, WAV, Stredné, RTX, MXMF, 3GA, OTA |
| Podporované video formáty: | MP4, WEBM, AVI, 3GP, FLV, 3G2, MKV, M4V |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP42 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
