AeroPress Clear Kávovar
Kód: AGDARPZAP0004Podrobný popis
AeroPress Clear Kávovar| Vstavaný mlynček | Nie |
| Typ náplne kávy | Mletá káva |
| Typ kávovaru | Manuálne |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Materiál | Tritan |
| Farba | Transparentné |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Výška valca | 125 mm |
| Výška piesta | 133 mm |
| Výška sitka | 16 mm |
| Systém ovládania | Nie je dostupné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Upozornenia | Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns., Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Do not leave the device unattended during use. |
| Príprava kávy | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| EAN: | 085276081984 |
| Vstavaný mlynček: | Nie |
| Typ náplne kávy: | Mletá káva |
| Typ kávovaru: | Manuálne |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Materiál: | Tritan |
| Farba: | Transparentné |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Výška valca: | 125 mm |
| Výška piesta: | 133 mm |
| Výška sitka: | 16 mm |
| Systém ovládania: | Nie je dostupné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Upozornenia: | Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns., Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Do not leave the device unattended during use. |
| Príprava kávy: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
