SAVIC Runner Small - bežecká guľa pre hlodavce – 12cm
Kód: DMZSVCZAB0001Podrobný popis
SAVIC Runner Small - bežecká guľa pre hlodavce – 12cm| Materiál | Polystyrén |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Farba | Transparentné |
| Kategória produktu | Ostatné príslušenstvo |
| Hmotnosť | 100 g |
| Šírka | 120 mm |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Výška | 120 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 5411388001971 |
| Materiál: | Polystyrén |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Farba: | Transparentné |
| Kategória produktu: | Ostatné príslušenstvo |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Šírka: | 120 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Výška: | 120 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
