TRIXIE Snacky - Lopta pre králika - 7 cm
Kód: DLZTXEZAB0228Podrobný popis
TRIXIE Snacky - Lopta pre králika - 7 cm| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ produktu | Lopta |
| Kategória | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Zajac |
| Farba | Žltá, Modrá |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Kategória produktu | Lopta |
| Materiál | Plast |
| Typ zvieraťa | Zajac |
| Šírka | 70 mm |
| Hmotnosť | 0,15 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if damaged., Do not leave your pet unattended while playing., Check the material of the toy is safe for your pet before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| EAN: | 4011905062754 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ produktu: | Lopta |
| Kategória: | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Zajac |
| Farba: | Žltá, Modrá |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Kategória produktu: | Lopta |
| Materiál: | Plast |
| Typ zvieraťa: | Zajac |
| Šírka: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 0,15 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if damaged., Do not leave your pet unattended while playing., Check the material of the toy is safe for your pet before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
