Tuner DVB-T/T2 WIWA H.265 MAXX
Kód: OAVWIWTUN0005Podrobný popis
Tuner DVB-T/T2 WIWA H.265 MAXX| Počet HDMI portov | 1 |
| Wi-Fi | Voliteľné |
| Digitálny koaxiálny audio výstup | 1 |
| Verzia HDMI | 1.3 |
| Počet SCART konektorov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Stručný návod | Áno |
| Nahrávanie na pevný disk | Áno |
| Záznam | Áno |
| Farba | Čierna |
| Výška | 37 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Šírka | 168 mm |
| Hmotnosť | 290 g |
| Spotreba elektrickej energie | 7,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,35 W |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-T2 |
| Podporované videomódy | 1080p, 1080i, 576p, 720p |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Podporovaný formát titulkov | SUB, SMI, SSA, TXT, SRT, AAS |
| Podporované zvukové formáty | M4A, MP3, ACC |
| Podporované video formáty | HEVC/H.265, 3GP, TPR, MKV, TS, M2TS, FLV, VOB, TP, DIVX, MOV, MP4, MPEG4, MPEG, AVI, H264/AVC, XVID |
| Podporované obrazové formáty | JPG, PNG, JPEG, BMP |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuners |
|---|---|
| EAN: | 5907678819574 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Wi-Fi: | Voliteľné |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.3 |
| Počet SCART konektorov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Stručný návod: | Áno |
| Nahrávanie na pevný disk: | Áno |
| Záznam: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 37 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Šírka: | 168 mm |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Spotreba elektrickej energie: | 7,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,35 W |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-T2 |
| Podporované videomódy: | 1080p, 1080i, 576p, 720p |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Podporovaný formát titulkov: | SUB, SMI, SSA, TXT, SRT, AAS |
| Podporované zvukové formáty: | M4A, MP3, ACC |
| Podporované video formáty: | HEVC/H.265, 3GP, TPR, MKV, TS, M2TS, FLV, VOB, TP, DIVX, MOV, MP4, MPEG4, MPEG, AVI, H264/AVC, XVID |
| Podporované obrazové formáty: | JPG, PNG, JPEG, BMP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
