Akai ATT-11BT Gramofón s remeňovým pohonom, hnedý
Kód: OAVAKIGRA0001Podrobný popis
Akai ATT-11BT Gramofón s remeňovým pohonom, hnedý| Linkové výstupy (RCA) | 1 |
| Ovládanie rozstupu | Áno |
| Režimy prehrávania | Automatické zastavenie |
| Model | Gramofón s remeňovým pohonom |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna, Transparentné, Drevo |
| Nominálna rýchlosť | 33, 78 ot/min, 45 |
| Hĺbka | 376 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 130 mm |
| RMS výkon | 0,8 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Upozornenia | Avoid contact with flammable liquids and gases to prevent the risk of fire., Do not expose the device to high humidity or direct sunlight., Read the user manual before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Turntables |
|---|---|
| EAN: | 4905192533083 |
| Linkové výstupy (RCA): | 1 |
| Ovládanie rozstupu: | Áno |
| Režimy prehrávania: | Automatické zastavenie |
| Model: | Gramofón s remeňovým pohonom |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna, Transparentné, Drevo |
| Nominálna rýchlosť: | 33, 78 ot/min, 45 |
| Hĺbka: | 376 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Výška: | 130 mm |
| RMS výkon: | 0,8 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Upozornenia: | Avoid contact with flammable liquids and gases to prevent the risk of fire., Do not expose the device to high humidity or direct sunlight., Read the user manual before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
