Bezdrôtový vysávač EZVIZ RH2 mokré a suché vysávanie (CS-RH2-MGA3)
Kód: AGDEZVODK0003Podrobný popis
Bezdrôtový vysávač EZVIZ RH2 mokré a suché vysávanie (CS-RH2-MGA3)| Vzduchový filter | HEPA |
| Úroveň hluku | 80 dB |
| Rotácia valčeka (max.) | 550 ot/min |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Typ displeja | LED |
| Otáčky motora (max) | 72000 RPM |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, Drevo |
| HEPA filter | Áno |
| Rotačná kefa | Áno |
| Čistiaca kvapalina | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Zmeták v cene | Áno |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Výška | 1160 mm |
| Hmotnosť | 4,55 kg |
| Hĺbka | 257 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Doba chodu | 40 min |
| Sací výkon | 16 AW |
| Maximálny príkon | 200 W |
| Napätie batérie | 21,6 V |
| Kapacita batérie | 4 Ah |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Prúd vzduchu | 12,5 L/s |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,75 L, 0,85 L |
| Osvedčenia o udržateľnosti | WEEE, CB, RoHS, UKCA, CE, REACH |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Výška balenia | 705 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,41 kg |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Hĺbka balenia | 300 mm |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 6941545618326 |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Úroveň hluku: | 80 dB |
| Rotácia valčeka (max.): | 550 ot/min |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Typ displeja: | LED |
| Otáčky motora (max): | 72000 RPM |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, Drevo |
| HEPA filter: | Áno |
| Rotačná kefa: | Áno |
| Čistiaca kvapalina: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Zmeták v cene: | Áno |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Výška: | 1160 mm |
| Hmotnosť: | 4,55 kg |
| Hĺbka: | 257 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Doba chodu: | 40 min |
| Sací výkon: | 16 AW |
| Maximálny príkon: | 200 W |
| Napätie batérie: | 21,6 V |
| Kapacita batérie: | 4 Ah |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Prúd vzduchu: | 12,5 L/s |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,75 L, 0,85 L |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | WEEE, CB, RoHS, UKCA, CE, REACH |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Výška balenia: | 705 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,41 kg |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Hĺbka balenia: | 300 mm |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
