CAMRY CR 7046 VYSÁVAČ
Kód: AGDADLODK0028Podrobný popis
CAMRY CR 7046 VYSÁVAČ| Typ čistenia | Suchý |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Výkon motora | 100 W |
| Prevádzková doba | 20 min |
| Typ filtra | HEPA |
| Maximálny výkon | 200 W |
| Doba nabíjania | 4,5 h |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 1,64 m |
| Vrátane podlahovej hubice | Áno |
| Počet hrotov | 4 |
| Nabíjacia stanica v balení | Áno |
| Farba | Čierna, Biela |
| Kapacita | 0,5 L |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5903887802055 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Výkon motora: | 100 W |
| Prevádzková doba: | 20 min |
| Typ filtra: | HEPA |
| Maximálny výkon: | 200 W |
| Doba nabíjania: | 4,5 h |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 1,64 m |
| Vrátane podlahovej hubice: | Áno |
| Počet hrotov: | 4 |
| Nabíjacia stanica v balení: | Áno |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Kapacita: | 0,5 L |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 2200 mAh |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
