Kärcher 4039784917088 stroj na čistenie kobercov Na predné čistenie mokré čierna, žltá
Kód: AGDKARODK0027Podrobný popis
Kärcher 4039784917088 stroj na čistenie kobercov Na predné čistenie mokré čierna, žltá| Typ čistenia | Mokrý |
| Prúd vzduchu | 74 L/s |
| Typ stroja | Tlačenie pred sebou |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Šírka | 325 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hĺbka | 690 mm |
| Držadlo | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Dĺžka hadice | 2,5 m |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4039784917088 |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Prúd vzduchu: | 74 L/s |
| Typ stroja: | Tlačenie pred sebou |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Šírka: | 325 mm |
| Výška: | 440 mm |
| Hĺbka: | 690 mm |
| Držadlo: | Áno |
| Pružná hadica: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 2,5 m |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
