Kärcher NT 27/1 Me Adv 27 L 1380 W
Kód: AGDKARODK0089Podrobný popis
Kärcher NT 27/1 Me Adv 27 L 1380 W| Podtlak | 20 kPa |
| Prúd vzduchu | 67 L/s |
| Úroveň hluku | 72 dB |
| Hĺbka | 420 mm |
| Výška | 540 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Hmotnosť | 8,2 kg |
| Maximálny príkon | 1380 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Materiál nádrže | Kov |
| Farba | Čierna, Oceľ |
| Kapacita prachovej nádoby | 27 L |
| Štandardná nominálna šírka | 3,5 cm |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4039784724174 |
| Podtlak: | 20 kPa |
| Prúd vzduchu: | 67 L/s |
| Úroveň hluku: | 72 dB |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Hmotnosť: | 8,2 kg |
| Maximálny príkon: | 1380 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Materiál nádrže: | Kov |
| Farba: | Čierna, Oceľ |
| Kapacita prachovej nádoby: | 27 L |
| Štandardná nominálna šírka: | 3,5 cm |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
