Kärcher Puzzi 8/1 Bubon na mokré vysávanie 1200 W bez vrecka
Kód: AGDKARODK0088Podrobný popis
Kärcher Puzzi 8/1 Bubon na mokré vysávanie 1200 W bez vrecka| Prúd vzduchu | 71 L/s |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správne použitie | Profesionálne |
| Vzduchový filter | Voda |
| Podtlak | 27 kPa |
| Hĺbka | 524 mm |
| Šírka | 332 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,4 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 8,6 kg |
| Výška | 442 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Maximálny príkon | 1200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Model | Bubnový vysávač |
| Dĺžka hadice | 2,5 m |
| Kapacita nádrže na kvapalinu | 8 L |
| Farba | Šedá, Čierna, Žltá |
| Dĺžka šnúry | 7,5 m |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278882529 |
| Prúd vzduchu: | 71 L/s |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správne použitie: | Profesionálne |
| Vzduchový filter: | Voda |
| Podtlak: | 27 kPa |
| Hĺbka: | 524 mm |
| Šírka: | 332 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,4 kg |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 8,6 kg |
| Výška: | 442 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Maximálny príkon: | 1200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Model: | Bubnový vysávač |
| Dĺžka hadice: | 2,5 m |
| Kapacita nádrže na kvapalinu: | 8 L |
| Farba: | Šedá, Čierna, Žltá |
| Dĺžka šnúry: | 7,5 m |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
