Logitech Rally Bar systém na videokonferenciu Ethernet / LAN pripojenie Systém pre skupinové videokonferencie
Kód: VKOLOGVKO0014Podrobný popis
Logitech Rally Bar systém na videokonferenciu Ethernet / LAN pripojenie Systém pre skupinové videokonferencie| Frekvencia mikrofónu | 90 - 16000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu | -36 dB |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerový |
| Hladina akustického tlaku (max) | 90 dB |
| Počet mikrofónov | 6 |
| DC-in konektor | Áno |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet vstupných portov HDMI | 1 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet výstupných portov HDMI | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| PTZ ovládanie | Áno |
| Pan range | -25 - 25° |
| Typ produktu | Systém pre skupinové videokonferencie |
| Uhol náklonu | -15 - 15° |
| Farba | Grafit |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 2,5 m |
| Dĺžka HDMI kábla | 2 m |
| Vrátane batérií | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | Jednosmerný prúd, AC, HDMI, USB Type-A až USB Type-C |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Obsah balenia | {loc-value} |
| Telepresence | Nie |
| Hmotnosť | 7,08 kg |
| Výška | 164 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Typ konektora | Typ C |
| Prúd | 4,754 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 19 V |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Typ zdroja | AC |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | Lítium |
| Kapacita batérie | 220 mAh, 0,675 Wh |
| Výstupné napätie Celkové Harmonické Skreslenie (THD) | 2% |
| Výstupná úroveň | 92/99 dB |
| Rozsah snímania mikrofónu | 4,5 m |
| Vzorkovanie | 0 - 48 kHz |
| Redukcia šumu | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie | Áno |
| Zvukový beamforming | Áno |
| Line-out odpor | 4 ohm |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 8 W |
| Vertikálne zorné pole | 52,2° |
| Rozhranie diaľkového ovládania | Bluetooth |
| Horizontálne zorné pole | 82,1° |
| Možnosti zoomu | Áno |
| Diagonálne zorné pole | 90° |
| Digitálny zoom | 3x |
| Optický zoom | 5x |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 128-bit AES |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,3 kg |
| Výška balenia | 218 mm |
| Hĺbka balenia | 989 mm |
| Šírka balenia | 207 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 160 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 300 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 330 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 4,73 kg |
| Tepelné vyžarovanie | 64 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podporované videomódy | 720p, 1440p, 2160p, 576p, 900p |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 30 fps |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Porty Ethernet LAN (RJ-45) modulu rozhrania | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videoconferencing |
|---|---|
| EAN: | 5099206089327 |
| Frekvencia mikrofónu: | 90 - 16000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu: | -36 dB |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerový |
| Hladina akustického tlaku (max): | 90 dB |
| Počet mikrofónov: | 6 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet vstupných portov HDMI: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet výstupných portov HDMI: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| PTZ ovládanie: | Áno |
| Pan range: | -25 - 25° |
| Typ produktu: | Systém pre skupinové videokonferencie |
| Uhol náklonu: | -15 - 15° |
| Farba: | Grafit |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 2,5 m |
| Dĺžka HDMI kábla: | 2 m |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd, AC, HDMI, USB Type-A až USB Type-C |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Obsah balenia: | {loc-value} |
| Telepresence: | Nie |
| Hmotnosť: | 7,08 kg |
| Výška: | 164 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Šírka: | 910 mm |
| Typ konektora: | Typ C |
| Prúd: | 4,754 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 19 V |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | Lítium |
| Kapacita batérie: | 220 mAh, 0,675 Wh |
| Výstupné napätie Celkové Harmonické Skreslenie (THD): | 2% |
| Výstupná úroveň: | 92/99 dB |
| Rozsah snímania mikrofónu: | 4,5 m |
| Vzorkovanie: | 0 - 48 kHz |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie: | Áno |
| Zvukový beamforming: | Áno |
| Line-out odpor: | 4 ohm |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 8 W |
| Vertikálne zorné pole: | 52,2° |
| Rozhranie diaľkového ovládania: | Bluetooth |
| Horizontálne zorné pole: | 82,1° |
| Možnosti zoomu: | Áno |
| Diagonálne zorné pole: | 90° |
| Digitálny zoom: | 3x |
| Optický zoom: | 5x |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 128-bit AES |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,3 kg |
| Výška balenia: | 218 mm |
| Hĺbka balenia: | 989 mm |
| Šírka balenia: | 207 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 160 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 300 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 330 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 4,73 kg |
| Tepelné vyžarovanie: | 64 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podporované videomódy: | 720p, 1440p, 2160p, 576p, 900p |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 30 fps |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Porty Ethernet LAN (RJ-45) modulu rozhrania: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
