ELTON 750ML RAINBOW PASTELS
Kód: SIAKABBID0033Podrobný popis
ELTON 750ML RAINBOW PASTELS| Množstvo | 1 |
| Typ produktu | Bidon |
| Nepriepustné | Áno |
| Materiál | Tritan |
| Farba | Ružová |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Výška (bez veka) | 20,2 cm |
| Výška | 246 mm |
| Priemer | 7,5 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005143445 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ produktu: | Bidon |
| Nepriepustné: | Áno |
| Materiál: | Tritan |
| Farba: | Ružová |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Výška (bez veka): | 20,2 cm |
| Výška: | 246 mm |
| Priemer: | 7,5 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia: | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
