Fľaša na vodu na opakované použitie Kambukka Elton 500 ml - Ice Green
Kód: SIAKABBID0009Podrobný popis
Fľaša na vodu na opakované použitie Kambukka Elton 500 ml - Ice Green| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Farba | Priesvitné, Zelená |
| Kapacita | 0,5 L |
| Rukoväť | Nie |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Bez BPA | Áno |
| Výška | 205 mm |
| Výška (bez veka) | 16 cm |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Priemer produktu | 71 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005142257 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Farba: | Priesvitné, Zelená |
| Kapacita: | 0,5 L |
| Rukoväť: | Nie |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Bez BPA: | Áno |
| Výška: | 205 mm |
| Výška (bez veka): | 16 cm |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Priemer produktu: | 71 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
