Kambukka Elton Niagara Blue - fľaša na vodu, 1000 ml
Kód: SIAKABBID0025Podrobný popis
Kambukka Elton Niagara Blue - fľaša na vodu, 1000 ml| Množstvo | 1 |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Bidon |
| Farba | Modrá |
| Nepriepustné | Áno |
| Materiál | Tritan |
| Výška | 291 mm |
| Hlasitosť | 1000 ml |
| Výška (bez veka) | 24,6 cm |
| Priemer | 8 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005143421 |
| Množstvo: | 1 |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Bidon |
| Farba: | Modrá |
| Nepriepustné: | Áno |
| Materiál: | Tritan |
| Výška: | 291 mm |
| Hlasitosť: | 1000 ml |
| Výška (bez veka): | 24,6 cm |
| Priemer: | 8 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
