Kambukka Elton plastenka za vodo 750ml Mojito Summer
Kód: SIAKABBID0051Podrobný popis
Kambukka Elton plastenka za vodo 750ml Mojito Summer| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Kapacita | 0,75 L |
| Rukoväť | Áno |
| Termálne | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Bez BPA | Áno |
| Farba | Zelená |
| Výška | 256 mm |
| Hlasitosť | 750 ml |
| Priemer produktu | 80 mm |
| Hmotnosť | 441 g |
| Výška (bez veka) | 21,2 cm |
| Upozornenia | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005144480 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Kapacita: | 0,75 L |
| Rukoväť: | Áno |
| Termálne: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Bez BPA: | Áno |
| Farba: | Zelená |
| Výška: | 256 mm |
| Hlasitosť: | 750 ml |
| Priemer produktu: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 441 g |
| Výška (bez veka): | 21,2 cm |
| Upozornenia: | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
