KAMBUKKA Lagoon 400 ml fľaša na vodu Police Patrol
Kód: SIAKABBID0056Podrobný popis
KAMBUKKA Lagoon 400 ml fľaša na vodu Police Patrol| Typ produktu | Fľaša |
| Hlasitosť | 400 ml |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Farba veka | Viacfarebný |
| Najlepšie použitie | Denné používanie |
| Náustok | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec |
| Farba | Modrá |
| Cieľové publikum | Child |
| Slamka na pitie v balení | Áno |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Priemer | 7,1 cm |
| Výška | 169 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005144398 |
| Typ produktu: | Fľaša |
| Hlasitosť: | 400 ml |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Farba veka: | Viacfarebný |
| Najlepšie použitie: | Denné používanie |
| Náustok: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec |
| Farba: | Modrá |
| Cieľové publikum: | Child |
| Slamka na pitie v balení: | Áno |
| Jednoduché uchopenie: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Výška: | 169 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
