Kambukka otroška steklenička za vodo Lagoon 400ml Safari Jungle
Kód: SIAKABBID0038Podrobný popis
Kambukka otroška steklenička za vodo Lagoon 400ml Safari Jungle| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kapacita | 0,4 L |
| Vzor | Safari |
| Rukoväť | Áno |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Bez BPA | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Farba | Rôzne farby, Priesvitné |
| Výška | 168,6 mm |
| Výška (bez veka) | 13,1 cm |
| Hlasitosť | 400 ml |
| Hmotnosť | 149 g |
| Priemer produktu | 71 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005143568 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kapacita: | 0,4 L |
| Vzor: | Safari |
| Rukoväť: | Áno |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Bez BPA: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Farba: | Rôzne farby, Priesvitné |
| Výška: | 168,6 mm |
| Výška (bez veka): | 13,1 cm |
| Hlasitosť: | 400 ml |
| Hmotnosť: | 149 g |
| Priemer produktu: | 71 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
