Kambukka plastenka za vodo Elton 1000 ml - Orange Vibes
Kód: SIAKABBID0048Podrobný popis
Kambukka plastenka za vodo Elton 1000 ml - Orange Vibes| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Bez BPA | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Farba | Oranžová, Priesvitné |
| Rukoväť | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Termálne | Nie |
| Kapacita | 1 L |
| Výška (bez veka) | 24,6 cm |
| Hlasitosť | 750 ml |
| Priemer produktu | 80 mm |
| Výška | 291 mm |
| Upozornenia | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005144473 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Bez BPA: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Farba: | Oranžová, Priesvitné |
| Rukoväť: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Termálne: | Nie |
| Kapacita: | 1 L |
| Výška (bez veka): | 24,6 cm |
| Hlasitosť: | 750 ml |
| Priemer produktu: | 80 mm |
| Výška: | 291 mm |
| Upozornenia: | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
