Steklenica za vodo KAMBUKKA Lagoon 1000ml Zesty Green
Kód: SIAKABBID0058Podrobný popis
Steklenica za vodo KAMBUKKA Lagoon 1000ml Zesty Green| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Transparentné, Zelená |
| Termálne | Nie |
| Kapacita | 1 L |
| Slamka na pitie v balení | Áno |
| Materiál | Tritan |
| Bez BPA | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Zaťahovacia rukoväť | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Priemer produktu | 80 mm |
| Výška | 284 mm |
| Hlasitosť | 1000 ml |
| Upozornenia | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005144428 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Transparentné, Zelená |
| Termálne: | Nie |
| Kapacita: | 1 L |
| Slamka na pitie v balení: | Áno |
| Materiál: | Tritan |
| Bez BPA: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Zaťahovacia rukoväť: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Priemer produktu: | 80 mm |
| Výška: | 284 mm |
| Hlasitosť: | 1000 ml |
| Upozornenia: | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
