BALTICA Smaki regionów Puppy Mono Lamb with banana - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBA5KAM0021Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Puppy Mono Lamb with banana - vlhké krmivo pre psov - 400g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Obdobie rastu, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť | 400 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku | 6% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Proteíny | 8,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521261 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Silná imunita, Obdobie rastu, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku: | 6% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Hrubá vláknina: | 0,9% |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Proteíny: | 8,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
