BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - suché krmivo pre psov - 20kg
Kód: DLPBFDKAM0001Podrobný popis
BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - suché krmivo pre psov - 20kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | BIOFEED Dog Snackers |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 20% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906744523131 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | BIOFEED Dog Snackers |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
