BIOFEED Náš Pes Paštéta s bravčovým – mokré krmivo pre psov – 1000 g
Kód: DLPBFDKAM0022Podrobný popis
BIOFEED Náš Pes Paštéta s bravčovým – mokré krmivo pre psov – 1000 g| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby, Všeobecný zdravotný stav |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku | 8% |
| Obsah vlhkosti | 65% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 5,6% |
| Proteíny | 13,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906744521380 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby, Všeobecný zdravotný stav |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku: | 8% |
| Obsah vlhkosti: | 65% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 5,6% |
| Proteíny: | 13,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
