BIOFEED Nasz Pies Baton s hovädzím mäsom – mokré krmivo pre psa – 1000 g
Kód: DLPBFDKAM0023Podrobný popis
BIOFEED Nasz Pies Baton s hovädzím mäsom – mokré krmivo pre psa – 1000 g| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Žiadne špeciálne potreby |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah vlhkosti | 65% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Proteíny | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906744521182 |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Žiadne špeciálne potreby |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 65% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Proteíny: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
