BOZITA Fresh Menu Sterilised Extra Chicken - mokré krmivo pre mačky - 370g
Kód: DLSBZTZWI0067Podrobný popis
BOZITA Fresh Menu Sterilised Extra Chicken - mokré krmivo pre mačky - 370g| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Sterilizácia, Nadváha, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 370 g |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | BOZITA Fresh Menu |
| Typ balenia | Lepenka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 8% |
| Obsah tuku | 4% |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Hrubý popol | 1,9% |
| Obsah vlhkosti | 83% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330649232 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Sterilizácia, Nadváha, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | BOZITA Fresh Menu |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 8% |
| Obsah tuku: | 4% |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Hrubý popol: | 1,9% |
| Obsah vlhkosti: | 83% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
