BOZITA Mono Pate Duck - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBZTKAM0017Podrobný popis
BOZITA Mono Pate Duck - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Séria | BOZITA Monoprotein Pate |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Proteíny | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906764002494 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Vyberavosť, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Séria: | BOZITA Monoprotein Pate |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Proteíny: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
