BOZITA Mono Pate Duck - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLSBZTZWI0062Podrobný popis
BOZITA Mono Pate Duck - vlhké krmivo pre psov - 800g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 800 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BOZITA Monoprotein Pate |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Proteíny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906764002395 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Vyberavosť, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BOZITA Monoprotein Pate |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Proteíny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
