BOZITA Purely Paté Duoprotein Beef and reindeer - vlhké krmivo pre psov - 370g
Kód: DLSBZTZWI0063Podrobný popis
BOZITA Purely Paté Duoprotein Beef and reindeer - vlhké krmivo pre psov - 370g| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 370 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BOZITA Purely |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Lepenka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 11% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330639035 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BOZITA Purely |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 11% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
