BULT Bohatá na kačicu – mokré krmivo pre psa – 500 g
Kód: DLPBTUKAM0040Podrobný popis
BULT Bohatá na kačicu – mokré krmivo pre psa – 500 g| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 11% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905342253839 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 11% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
