FARMINA Vet Life Mono UltraHypo - Mokré krmivo pre psov - 300 g
Kód: VETFRMKMP0001Podrobný popis
FARMINA Vet Life Mono UltraHypo - Mokré krmivo pre psov - 300 g| Typ zvieraťa | Pes |
| Vhodné pre | Pes |
| Chuť krmiva | Ryba, Batat |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 300 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | FARMINA VET Life |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Proteíny | 4,5% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8606014106404 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vhodné pre: | Pes |
| Chuť krmiva: | Ryba, Batat |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | FARMINA VET Life |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Proteíny: | 4,5% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Obsah tuku: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
