OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Pork - vlhké krmivo pre psov - 200g
Kód: DLPOASKAM0005Podrobný popis
OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Pork - vlhké krmivo pre psov - 200g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 200 g |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Séria | OASY One Protein |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Proteíny | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8053017344409 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Séria: | OASY One Protein |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Proteíny: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
