OASY One Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Lamb - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPOASKAM0010Podrobný popis
OASY One Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Lamb - vlhké krmivo pre psov - 400g| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | OASY One Protein |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Hrubý popol | 2% |
| Proteíny | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8053017344485 |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | OASY One Protein |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Proteíny: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
