OASY One Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPOASKAM0009Podrobný popis
OASY One Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Séria | OASY One Protein |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Zlepšenie zdravia kože, Silná imunita, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Losos |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 9% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8053017344508 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Séria: | OASY One Protein |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Zlepšenie zdravia kože, Silná imunita, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 9% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
