OLLO Čisté hovädzie mäso a zelené dršťky Mono - mokré krmivo pre psov - 850 g
Kód: DLPOLLKAM0021Podrobný popis
OLLO Čisté hovädzie mäso a zelené dršťky Mono - mokré krmivo pre psov - 850 g| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Hmotnosť | 850 g |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Hrubý popol | 3,5% |
| Obsah tuku | 11,9% |
| Proteíny | 14,5% |
| Obsah vlhkosti | 69% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513145 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Not intended for human consumption., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Hrubý popol: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 11,9% |
| Proteíny: | 14,5% |
| Obsah vlhkosti: | 69% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
