OLLO Pure Pork Mono - vlhké krmivo pre psov - 850g
Kód: DLPOLLKAM0015Podrobný popis
OLLO Pure Pork Mono - vlhké krmivo pre psov - 850g| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 850 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 17% |
| Obsah vlhkosti | 63% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513237 |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 63% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
