PAKA ZWIERZAKA Pepe Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLPPZWKAM0026Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 800g| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 800 g |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Obsah tuku | 4% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 10,9% |
| Obsah vlhkosti | 81,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169841 |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Obsah tuku: | 4% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 10,9% |
| Obsah vlhkosti: | 81,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
