PAKA ZWIERZAKA Pepe Rabbit Mono - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLPPZWKAM0024Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Rabbit Mono - vlhké krmivo pre psov - 800g| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 800 g |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Hlavná chuť | Králik |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Hrubý popol | 1,5% |
| Obsah tuku | 4,4% |
| Obsah vlhkosti | 85,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169858 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Hrubý popol: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 4,4% |
| Obsah vlhkosti: | 85,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
