PAKA ZWIERZAKA Pepe Veal Mono - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPPZWKAM0019Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Veal Mono - vlhké krmivo pre psov - 400g| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol | 2,81% |
| Obsah tuku | 4,4% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 6,4% |
| Obsah vlhkosti | 85,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169346 |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol: | 2,81% |
| Obsah tuku: | 4,4% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 6,4% |
| Obsah vlhkosti: | 85,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
