STUZZY Mono Turkey - mokré krmivo pre psov - 400 g
Kód: DLPAPFKAM0011Podrobný popis
STUZZY Mono Turkey - mokré krmivo pre psov - 400 g| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Hlavná chuť | Morka |
| Séria | Stuzzy |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Hrubý popol | 2,4% |
| Proteíny | 10,6% |
| Obsah tuku | 5,3% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8005852180025 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Séria: | Stuzzy |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
| Proteíny: | 10,6% |
| Obsah tuku: | 5,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
