TROVET Hypoallergenic Mono LRD with lamb - mokré krmivo pre psov - 400 g
Kód: VETTVTKMP0003Podrobný popis
TROVET Hypoallergenic Mono LRD with lamb - mokré krmivo pre psov - 400 g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka, Pre seniorov |
| Hmotnosť | 400 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Vhodné pre | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Objem na jednu porciu | 400 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Obsah tuku | 5% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Proteíny | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001625 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka, Pre seniorov |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Vhodné pre: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Objem na jednu porciu: | 400 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Proteíny: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
