TROVET Intestinal DPD with duck Mono - mokré krmivo pre psov - 400 g
Kód: VETTVTKMP0014Podrobný popis
TROVET Intestinal DPD with duck Mono - mokré krmivo pre psov - 400 g| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Vrecko, Plechovka |
| Chuť krmiva | Kačka |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vhodné pre | Pes |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Alergia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Objem na jednu porciu | 400 g |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah tuku | 6,3% |
| Proteíny | 8,5% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811000109 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Vrecko, Plechovka |
| Chuť krmiva: | Kačka |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vhodné pre: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Alergia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Objem na jednu porciu: | 400 g |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 6,3% |
| Proteíny: | 8,5% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
