TROVET Unique Protein UPH z koniną Mono - mokré krmivo pre psov a mačky - 400 g
Kód: VETTVTKMP0010Podrobný popis
TROVET Unique Protein UPH z koniną Mono - mokré krmivo pre psov a mačky - 400 g| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Bez cukru | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ zvieraťa | Mačka, pes |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Typ balenia | Plechovka |
| Chuť krmiva | Konské mäso |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vhodné pre | Pes a mačka |
| Objem na jednu porciu | 400 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Alergia |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, V každom veku, Senior |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 5% |
| Proteíny | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811031318 |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Bez cukru: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ zvieraťa: | Mačka, pes |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Chuť krmiva: | Konské mäso |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vhodné pre: | Pes a mačka |
| Objem na jednu porciu: | 400 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Alergia |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, V každom veku, Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Proteíny: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
