VETEXPERT Raw Paleo Adult Mono Beef - mokra pasja hrana - 400 g
Kód: DLPVEEKAM0009Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Adult Mono Beef - mokra pasja hrana - 400 g| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Proteíny | 11,2% |
| Obsah tuku | 9,6% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Obsah vlhkosti | 73,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414202740 |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Proteíny: | 11,2% |
| Obsah tuku: | 9,6% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Obsah vlhkosti: | 73,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
