VETEXPERT Raw Paleo Adult Mono Duck - mokra hrana za pse - 400 g
Kód: DLPVEEKAM0005Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Adult Mono Duck - mokra hrana za pse - 400 g| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Proteíny | 9,6% |
| Obsah vlhkosti | 74,8% |
| Hrubý popol | 2,4% |
| Obsah tuku | 10,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414209305 |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,9% |
| Proteíny: | 9,6% |
| Obsah vlhkosti: | 74,8% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
| Obsah tuku: | 10,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
