VETEXPERT Raw Paleo Cod Light Monoprotein - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLPVEEKAM0050Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Cod Light Monoprotein - vlhké krmivo pre psov - 800g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Nadváha, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Alergia, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hmotnosť | 800 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Obsah tuku | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414212732 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Nadváha, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Alergia, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Obsah tuku: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
